关于我们
Sprzedawca handlu zagranicznego
Obowiązki:
1.Utrzymanie kilku starych klientów wyznaczonych przez firmę, realizacja celów wyznaczonych przez firmę, utrzymywanie stabilnych zamówień i promowanie pogzyzynbionej współpracy z klientami;
2.波特拉菲萨摩兹耶尼罗兹维贾克诺维奇klientów我乌乌茨维亚克realizację zamówień;
3.Dokonuj分析rynku i分析klientów, rozwijaj zagranicznych dealerów i agentów oraz promuj markę i produckty firmy;
4.Zajmuj się skargami opiniami klientów, aktywnie pomagaj klientom w rozwizyzywaniu problemów i utrzymuj dobre relacje z klientami;
5.Odpowiedzialny za ewidencję odbioru zamówień, ledzenie zamówień i inne prace;
Kwalifikacje:
1.wyksztazcenie wyzsze lub wyzsze, kierunki nie są ograniczone, preferowane są kierunki w jzyku angielskim, handel zagraniczny, elektryczne i elektroniczne;
2.angelielski poziom 6 i wyzvszy, mile widziani są również znakomici ludzie posgugujagicy się jzyzykiem hiszpazynskim i francuskim;
3.Preferowane jest dowiadczenie w baterii, energii sononecznej i UPS;
4.科查姆pracę w handlu zagranicznym i powiwieccam się rozwojowi kariery w handlu zagranicznym;
5.Silna umiejjectnoovic pracy pod presją, dobra komunikacja i koordynacja, wytrwaoovic i duch pracy zespoolowej。
Korzyś置信区间:
1.Wynagrodzenie: Wynagrodzenie zasadnicze + prowizja (rozliczenie kwartalne) + pezna premia za obecnoovic + premium mia roczna + wyputata kapitazu;
2.Zakup ubezpieczenia spozeecznego z chwilą przybycia oraz Zakup funduszu akumulacji mieszkazynpo przejichciu na etat;
3.Wiele moitzliwowicci uczestniczenia w wystawach za granicą i odwiedzania klientów;
4.Korzystaj z patnego urlopu i corocznego urlopu przewidzianego przez pazynstwo;
5.Bogate i kolorowe zajzycia: podróże grupowe, kolacja, wspinaczka górska, gra w badminton, przyjagicie urrodzinowe itp。
jestekjmy molodym i pejnym pasji zespoeem sprzedayy, humanizowanym zarzzhedzaniem, harmonijną i przyjazną atmosferą, firma zapewnia dobrą platformę rozwoju, jest chyltnych do rozwoju wrraz kazdym współpracownikiem, o ile chcesz stawiak sobie wyzwania, szukasz duugoterminowego rozwoju firmy, dozizhecz do nas!

inwynier producktu do baterii litowych

Obowiązki:
1.Głównie odpowiedzialny za przygotowanie schematów baterii litowych i wanie produktów baterii litowych;
2.Rozwój producktu,巴基特baterii litowych i外包,rozwój ogniw baterii i dostawców BMS。
Wymagania dotyczzhece stanowiska:
1.执照,优先选择kierunek elektrochemia/elektryka/elektronika,英语四级;
2.Preferowane jest dowiwiadczenie w zakresie wsparcia technicznego baterii litowych;
3.posiadak dowiwiadczenie w pracy w zakresie akumulatorów litowo-jonowych i projektowania konstrukcji,兹纳克standardy branoveakumulatorów litowo-jonowych i specyfikacje projektowe;萨波兹纳克się z powiazzanymi parameter technicznymi fosforanu litowo- zelazowego i trójskładnikowego ogniwa jonowego;
4.biegjy w obsudze oprogramowania 3D, takiego jak AUTOCAD, SolidWorks, PROE i inne oprogramowanie do projektowania mechanicznego, rozwoju, trowania i symulacji;
5.Zrozum加工产品包装ogniwa圆柱cznego (18650, 26650), ogniwa kwadratowego i ogniwa z miekkim opakowaniem;Zrozum zasadę dziazania i mechanizm ochronny BMS, pyyta ochronna;
6.Silne poczucie odpowiedzialnotzci, duch pracy zespoowwej oraz dobre umiejjnutnotzci komunikacyjne i koordynacyjne。

inynier procesu elektrycznego

Obowiązki:
1.Odpowiedzialny za projektowanie rysunków elektrycznych;
2.Odpowiedzialny za proces elektryczny, okablowanie elektryczne, okablowanie, bezpieczezynstwo i zakłócenia elektromagnetyczne;
3.Dobór elementów instalacji elektrycznej;
4.uporzzdkowane i przygotowane dokumenty zwizhezane z instalacją elektryczną itp。
Wymagania stanowiskowe:
1.wyksztaszcenie wytzsze lub wytzsze, kierunek elektrotechnika i automatyka,英语四级;
2.Ponad 2 lata praktycznego dowiadczenia zawodowego jako inzynnier elektryk
3.biegjy w korzystaniu z oprogramowania do projektowania zwiagizanego z inżynierią;
4.Dobry duch pracy zespoowwej。

Szukasz wiechcej informacji o profesjonalnych producktach i rozwizzaniach zasilajjccych EverExceed?妈妈zespół ekspertów, który zawsze suzuvy pomocą。wypeznij formularz, a nasz przedstawiciel handlowy wkrótce się z Tobą skontaktuje。